Targi Automechanika Frankfurt 2022

Informacje firm członkowskich

Po 4 latach przerwy flagowe targi części motoryzacyjnych Automechanika Frankfurt odbyły się we wrześniu w tradycyjnej formule. Do Niemiec zjechało 2804 wystawców z 76 krajów. Sekcja baterii kwasowo – ołowiowych była reprezentowana najliczniej z wszystkich.

Targi Automechanika Frankfurt 2022

Główne zagadnienia tegorocznej edycji Automechanika Frankfurt to oprócz akumulatorów , także alternatywne układy napędowe, szkolenia i rozwój zawodowy, elastyczne łańcuchy dostaw i e-commerce. Na czterech scenach odbyło się ponad 350 wydarzeń dla profesjonalistów motoryzacyjnych.
W targach Automechanika wzięły udział 153 polskie firmy produkcyjne i handlowe z różnych obszarów branży motoryzacyjnej.

Swoje stoiska miały również polskie firmy członkowskie SPIAB – AUTOPART, AMTRAMegatex Auto, a także koncerny Clarios (Varta), EXIDE, Banner, TAB, czy Bosch. Ponadto, swoją ofertę prezentowały także krajowe firmy handlowe, które w swojej ofercie posiadają akumulatory produkowane w Polsce: AKUMAR, AUTOPARTNER, KOMTEK, MASTER Sport oraz VAN King.